ما در فروشگاه اینترنتی چندسو انواع جدید، متنوع و استاندار صندلی کارشناسی را با مناسب ترین قیمت موجود در بازار، برای شما انتخاب کرده ایم. از صندلی کارشناسی در محیط ادارات دولتی، خصوصی ، مراکز آموزشی، پزشکی و حتی کارخانه ها میتوان استفاده نمود. صندلی کارشناسی با توجه به کاربرد متفاوت آن میتواند دارای چرخ، جک و دسته باشد. در مواردی هم نیازی به این گزینه ها نیست و یک صندلی راحت و سبک ، برای یک قسمتی از محیط پیرامون شما کافی است. برای خرید در صورتی که شما نیاز داشته باشید، فیلترهای ارزانترین، گرانترین، پرفروش ترین، تخفیف دار و صندلی های موجود تعبیه شده تا شما عزیزان به راحتی از این گزینه ها برای جستجو صندلی مورد نظر خود اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که انتخاب صندلی غیر ارگونومیک برای کارشناسان در محیط اداری که کارمندان طولانی مدت مجبور به استفاده از صندلی هستند، موجب آسیب به بدن میشود، و عواقب این انتخاب نامناسب خواه ناخواه آشکار میشود. توصیه ما انتخاب صندلی کارشناسی ارگونومیک و استاندارد است. در مرحله بعد بررسی کیفیت صندلی و آخرین مرحله قیمت را گزینه ای برای انتخاب صندلی قرار دهید. سلامت کارمندان شما موضوعی است که قابل برگشت نخواهد بود. در موارد استثنا میتوان در صورتی که صندلی کارشناسی انتخاب شده سایز آن مناسب فردی نباشد یا آن فرد بیشتر از حد انتظار مجبور به استفاده از صندلی است، از بالشتک های آناتومیک برای کاهش فشار و آسیب به بدن استفاده شود. 

برای عزیزانی که خرید عمده دارند و یا خرید اقساطی میخواهند، راهنمایی لازم در فروشگاه اینترنتی چندسو موجود است. البته مشاوران ما در چندسو نیز منتظر تماس و راهنمایی شما هستند. برای خریداران عمده تسهیلاتی در فروشگاه اینترنتی چندسو در نظر گرفته شده است که عزیزان میتوانند با عضویت در فروشگاه از آن برخودار شوند.

 

صندلی کارمندی و کارشناسی ثنکو مدل S50k

1,259,000 تومان

صندلی کارمندی و کارشناسی ثنکو مدل S530

تماس برای قیمت

صندلی کنفرانس آرتمن مدل AGC

1,285,000 تومان

صندلی معاونتی آرتمن مدل LSD

2,115,000 تومان

صندلی کارشناسی آرتمن مدل BGE

1,840,000 تومان

صندلی کارشناسی آرتمن مدل DCE

1,515,000 تومان

صندلی کارشناسی آرتمن مدل LSE

1,840,000 تومان

صندلی کارشناسی آرتمن مدل SDE

1,250,000 تومان

صندلی کارشناسی راینو مدل E560S

1,642,000 تومان

صندلی کارمندی کارشناسی راک سیستم مدل 2011

1,253,000 تومان