روش ارسال سفارش

 

تحویل سفارش و کالا در مکان های عمومی تعریف شده در قانون از قبیل ( کافه، رستوران، کافی نت، هتل و ...) ممکن نیست و لازم است آدرس محل تحویل کاملا قابل استناد باشد.

هزینه حمل و ارسال کالا برای سفارشات ثبت شده کمتر از چهارصد هزار تومان در تهران و شهرستان ها به عهده خریدار است. در صورت ثبت سفارش با مبلغ بالاتر از چهارصد هزار تومان به شرط تسویه کامل مبلغ فاکتور به هنگام تکمیل سفارش، هزینه حمل برای خریداران تهران و کرج رایگان و برای شهرستان ها تا درب باربری تهران رایگان محاسبه می شود و در غیر اینصورت هزینه حمل طبق تعرفه مصوب واحد حمل کننده ( پست، تیپاکس، لاجستیک چندسو) محاسبه می گردد و پرداخت آن به عهده خریدار می باشد. لازم به ذکر است تحویل رایگان کالا فقط برای تسویه کامل مبلغ فاکتور و یک بار اعمال می گردد و در صورتی که طبق هماهنگی که از قبل با خریدار صورت میگیرد ایشان در محل تحویل حضور نداشته و یا به هر نحوی شرایط تحویل میسر نگردد حمل مجدد کالا شامل هزینه میشود و پرداخت آن برعهده خریدار است.

حمل کالا برای شهرستان فقط از طریق تیپاکس صورت می پذیرد و هزینه حمل طبق تعرفه تیپاکس بوده و توسط چندسو محاسبه و دریافت می گردد، در صورتی که خدمات تیپاکس برای شهرستان مورد نظر میسر نباشد، سفارشات توسط باربری ارسال می گردد که هزینه حمل آن تا شهرستان و از محل باربری تا محل خریدار به عهده خریدار است. هزینه حمل کالا صرفا هزینه های لجستیک از انبار چندسو تا درب محل سفارش می باشد و در صورت نیاز به استفاده از خدمات کارگری و حمل کالا در طبقات، خریدار محترم در زمان تماس با واحد لجستیک باید اطلاعات و هماهنگی های لازم را انجام داده و هزینه آن را هنگام تحویل پرداخت نماید.