این روزها یکی از دغدغه های جهانی ویروس کرونا یا کوید 19 است این ویروس خانواده بزرگی از ویروس هاست که میتواند انسان ها و حتی حیوانات را بیمار کند و باعث مرگ و میر بسیاری شود. متاسفانه تعداد بسیاری از انسان ها در اثر این ویروس کشنده جان خود را از دست داده اند و هنوز درمانی برای آن پیدا نشده است. پس از مدت طولانی قرنطینه در تمامی کشورها و ماندگاری کرونا، تصمیم بر آن شد که زندگی روزمره با یک تفاوت مهم به روال قبل ادامه پیدا کند. این تفاوت رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی است. یکی از راه هایی که سازمان بهداشت جهانی برای جلوگیری از ابتلا به این ویروس معرفی کرده است زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی، همچنین شستن و ضدعفونی کردن مکرر دست ها و سطوح است. اگر این نکات رعایت نشود شاید مدت ها کرونا مهمان ناخوانده جهان باشد و هر روز بر تلفات آن اضافه شود.

در طول روز هزاران بار با سطوح آلوده در تماس هستیم که این امر ابتلا به مریضی را چندین برابر می کند قبل از آمدن کرونا و فراگیر شدن آن، کمتر کسی توجه خاص به بهداشت عمومی داشت و در اغلب سازمان ها و ادارات و همچنین اماکن عمومی و مکان های پر رفت و آمد در رعایت این امر مهم سهل انگاری می شد. اما امروز همگی بهداشت را امری واجب و جدا نشدنی از زندگی میدانیم و برای سلامت فردی خود و مصون ماندن از کوید 19 تلاش می کنیم تا اینگونه از سلامت خود و اطرافیان خود محافظت کنیم.

همانطور که گفته شد ضدعفونی کردن دستها یکی از راه های پیشگیری از ابتلا به کرونا است. برای این امر دستگاه های ضدعفونی کننده دست طراحی شده است. این روزها دستگاه های ضدعفونی کننده دست و وجود وسایل بهداشتی از ملزومات هر اداره، سازمان، مجتمع های تجاری و ... است همچنین مکان های شلوغ و پر رفت و آمدی مانند فرودگاه ها، بیمارستان ها و درمانگاه ها و جاهایی که تعداد ارباب رجوعان بیشتری دارند در مرز بیشتر خطر کرونا هستند و استفاده از دستگاه های ضدعفونی کننده دست در این مکان باعث می شود تا مراجعین بتوانند با اطمینان خاطر برای انجام امور خود مراجعه کنند و همچنین کارمندان با خیالی آسوده به کارها رسیدگی کنند.

امروزه بسیاری از ادارات و سازمانهایی که به سلامت و بهداشت عمومی اهمیت می دهند از دستگاه ضدعفونی کننده دست استفاده می کنند. دستگاه های ضدعفونی کننده دست که به اصطلاح به آنها دستگاه محلول پاش نیز گفته می شود در انواع مختلف هوشمند مکانیزه و اتوماتیک، دکمه ای و پدالی ساخته شده اند. هریک از این دستگاه ها دارای ظرفیت مخزن متفاوت هستند که با توجه به میزان استفاده محیطی که در آن قرار دارند قابل انتخاب می باشند.

دستگاه های ضدعفونی کننده دست با قیمتی مناسب در فروشگاه اینترنتی چندسو به فروش می رسند. همچنین می توان این محصول را به صورت اقساطی نیز از چندسو خریداری کنید. شما می توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی چندسو تماس بگیرید.

دستگاه ضدعفونی کردن دست البرز مدل D800

تماس برای قیمت